Webinar’a Katılın | Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Ücretsiz MDR Health Check Alın

ThreatBlade’in sağladığı Ücretsiz MDR Healthcheck ile artık kendi güvenlik kalkanınızın sınırlarını belirlemek elinizde. SOC veya MDR hizmetinizin tam olarak ne kadar derin bir koruma sağladığını anlamak, bu hizmetten en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi belirlemek için sunduğumuz bu özgün hizmete hoş geldiniz. Test sonuçları, güvenlik hizmetinizin gerçek dünya tehditlerine karşı ne kadar hazır olduğunu gösterir. Özelleştirilmiş bir rapor ile hizmetinizin performansını ve güvenlik önlemlerinizin sınırlarını netleştirir, yatırımlarınızı etkin şekilde yönlendirebilirsiniz.

ThreatBlade, deneyimli uzmanları ve yenilikçi teknolojisi ile envanteriniz üzerinde gerçek zamanlı malware simülasyonları gerçekleştiriyor. Ücretsiz MDR Healthcheck, sahada karşılaşabileceğiniz tehditlere karşı kalkanınızın ne kadar sağlam olduğunu ölçmek için bir stres testi gibidir. Test sonuçlarımız, güvenlik hizmetinizin ne kadarının gerçek dünya tehditlerine karşı uyanık olduğunu gösterir. Bu değerli bilgi, güvenlik stratejilerinizi ve protokollerinizi kesinleştirmenize, geliştirmenize yardımcı olur. 

 

InfinitumIT olarak MDR Healtcheck sonunda, size özelleştirilmiş bir rapor sunuyoruz. Bu rapor, sağlamış olduğunuz SOC veya MDR hizmetinin performansını, etkinliğini ve olgunluk seviyesini değerlendirecektir. Rapor, eksiklikler, iyileştirmeler ve potansiyel tehditler hakkında detaylı bilgi verir. Sonuçta, güvenlik önlemlerinizin sınırlarını netleştirebilir, güvenlik yatırımlarınızı en etkin şekilde yönlendirebilirsiniz. Randevu almak için lütfen formu doldurunuz.

Ücretsiz MDR Healthcheck Formu