Infinitum IT Hakkında

Mevcut servislerin, mimarinin ve süreçlerin 7/24 takip mekanizmamıza aktarılarak takibi, olası saldırıda tespiti ve tanıda yeni bir göz sunmaktayız.

İşletmelerin gelişmesine yardımcı olacak teknolojik çözümler

2017 yılında bilgi güvenliği konusunda danışmanlık, servis ve destek hizmetleri vermek amacıyla kurulan Infinitum IT, siber olaylara müdahale hizmetleri, güvenli kod geliştirme/analizi, sızma testleri, mavi/kırmızı ekip çalışmaları çerçevesinde çalışmalar yürütmektedir. Infinitum IT yöneticileri ve çalışanları, bilgi güvenliği alanında uzun yıllara dayanan kurumsal ve danışmanlık deneyimini müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla birleştirerek, Türkiye pazarına, etkin çözümleriyle, en güvenilir teknoloji sağlayıcısı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Ne Yapıyoruz?

Teknoloji karmaşık olabilir, ancak hepsini daha önce tecrübe ettik ve herhangi bir IT sorununuzda size yardımcı olabiliriz.

Ne Yapıyoruz?

Özel Çözümler

Infinitum IT olarak sektöre özel güvenlik çözümlerimiz ile müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla ilerliyoruz.

Özel Çözümler

Güvenirlilik & Gizlilik

Infinitum IT olarak kalite odaklı hizmet anlayışımızda, güvenilirlik ve gizlilik politikalarına büyük önem vermekteyiz.

Güvenirlilik & Gizlilik

Misyonumuz

Müşterilerimiz için rekabet güçlerini arttıracak en yeni ve doğru teknolojileri katma değerli bir şekilde sunmaktadır. Üretici ve temsil edilen markalar için ise müşteri memnuniyeti en yüksek, ürünü en iyi şekilde temsil eden ve desteğini veren iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Global standartlarda çalışan ve hizmet veren, Türkiye’nin en büyük yeni nesil sistem entegratörü olmak.