Webinar’a Katılın | Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

InfinitumIT Ne Çeşit Çözümler Sunuyor ?

Çözüm üretmenin ilk adımı; problemi ve ihtiyacı belirlemektir. Bunun farkındalığıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek problemlerine en doğru çözümü bulmaya çalışıyoruz. 15 yılı aşkın tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızın bilgi birikimi ve tecrübelerini, müşterilerimizin siber istihbarat, süreç yönetimi ve iyileştirmesi, sistem sıkılaştırmaları, risk analizi ve daha birçok konudaki ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üretmek hedefiyle birleştirerek etkili çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Aşağıda sizler için geliştirmiş olduğumuz 3S, 3M, 3W çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

3W Hizmet Çözümü
3M Hizmet Çözümü
3S Hizmet Çözümü

3W Hizmet Çözümü, arama motorları ile kolayca erişilebilen normal web ya da deep web ve dark web üzerinde kuruluşunuza ait önemli bilgilerin tamamının detaylı bir şekilde izini sürmekte ve raporlamaktadır.

 

3M Risk Analiz Hizmet Modeli ile IT Risk Hakimiyeti sizin elinizde olsun. Tüm risk ölçümleme hizmetlerini bir çatı altında sunduğumuz güvenlik çözümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

 

3S Hizmet Çözümü, dahilinide hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların bütün güvenlik süreçlerini “Teknoloji”, “Organizasyonel”, “Policy”, “Operasyonel”, “Siber Tehdit İstihbaratı” olmak üzere 5 başlık altında ele alırız.

INFINITUMIT SERVİSLERİNİ KEŞFEDİN