InfinitumIT Nasıl Çözümler Sunuyor?

InfinitumIT şirketinizi/kurumunuzu dünya standartlarına getirmek için size özel ürettiği bilgi teknolojileri hizmetleri çözümlerini sunar. Şirketlerin bilgi teknolojileri alanındaki her türlü ihtiyaçlarına karşılık verebilecek uzman kadrosuyla standart prosedürlerin yanında inovatif düşünceler ile %100 müşteri memnuniyeti esaslı çözümler üretmektedir. Profesyonelliği en üst planda tutarak şirketinize değer katar.

Şirketinizi/kurumunuzu dünya standartlarına getirmek için size özel ürettiği bilgi teknolojileri hizmetleri çözümlerini sunar. Şirketlerin bilgi teknolojileri alanındaki her türlü ihtiyaçlarına karşılık verebilecek.

Infinitum IT Çözümleri Öncesi ve Sonrası

Bilgi Teknolojileri Güvenliği Çözümleri

Profesyonel ekibimiz, her biri konusunda uzmanlardan oluşmaktadır. Şirketinize / Kurumunuza en iyi hizmeti sağlamak için doğru analiz her zaman çok önemlidir. Gereklilik analizinin yapılmasından sonra size en uygun çözüm uygulama aşamasına geçmektedir.Araştırmanın önemi sonuçlandırma aşamasına da etki eder. Araştırmanın sıralamasına etki eden faktörler şirketinizden toplayacağımız verilere göre şekillenip iş akışlarının yönetilmesinde büyük etken olur. Böylelikle birbirini takip eden bu zincirde siz sadece arkanıza yaslanıp sizin için uyguladığımız hizmetlerin faydalarından yararlanmaya başlarsınız.

3W Hizmet Çözümü

3W Hizmet Çözümü, arama motorları ile kolayca erişilebilen normal web ya da deep web ve dark web üzerinde kuruluşunuza ait önemli bilgilerin tamamının detaylı bir şekilde izini sürmekte ve raporlamaktadır.

3M Hizmet Çözümü

3M Risk Analiz Hizmet Modeli ile IT Risk Hakimiyeti sizin elinizde olsun. Tüm risk ölçümleme hizmetlerini bir çatı altında sunduğumuz güvenlik çözümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

3S Hizmet Çözümü

3S Hizmet Çözümü, dahilinide hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların bütün güvenlik süreçlerini “Teknoloji”, “Organizasyonel”, “Policy”, “Operasyonel”, “Siber Tehdit İstihbaratı” olmak üzere 5 başlık altında ele alırız.

İşinize yardımcı olmak için buradayız

Siz kendi işinize odaklanın güvenlik işini bize bırakın