Infinitum IT Ne Yapıyor?

InfinitumIT olarak alışılagelmiş siber güvenlik hizmetlerinin de ötesinde, müşterimizin fikirlerine ve ihtiyaçlarına odaklı yeni ve kaliteli çözümler üreterek şirketinizin güvenlik seviyesini dünya standartlarına getiriyoruz. Siber güvenlik ve bilgi güvenliği alanlarında müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği hizmetleri sağlayabilecek tecrübeye sahip, alanında uzman kadromuzla mükemmeli hedefleyerek müşteri memnuniyeti esaslı çözümler üretiyoruz. “Güvenlik bir ürün değil, bir süreçtir.” düsturuyla çalışarak, yalnızca çalışma esnasında değil, çalışma sonrasında da müşterilerimizin yanında olacağımız yeni bir güvenlik anlayışı sunuyoruz.

Bilgi Teknolojileri Güvenliği Hizmetleri

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için, uygulama aşamasına geçmeden önce detaylı ve doğru bir analiz yapmanın şart olduğunu düşünüyoruz. Çünkü analiz aşamasının kalitesinin, sonuçlandırma aşamasının kalitesini doğrudan etkilediğini biliyoruz. Analizi yaparken bilinen yöntemlerin de ötesinde; 3W servisimizi kullanarak, Dark Web’in önemli uç noktalarına yerleştirdiğimiz gözcülerimiz sayesinde müşterilerimiz hakkında ağımıza takılacak sızmış veya sızdırılmış herhangi bir veriden haberdar olabilme ayrıcalığını sunuyoruz.

Sızma Testleri

Sistemlerinizin güvenlik durumunu Red Team bakış açısıyla yeniden sizlere sunuyoruz.

Danışmanlık Servisleri

Yazılım ve donanım konfigürasyonlarında, güvenlik alanında ve hukuki kapsamda sistemlerinizin ve operasyonlarınızın performansını artırıyoruz.

Adli Bilişim (Forensic)

Yaşadığınız adli olaylarda gerekli analizleri yapma ve veri kurtarma aşamalarında uzman ekibimizle müşterilerimize çözümler sunuyoruz.

Teknoloji Güvenliği

Kurumunuzdaki yazılımsal ve donanımsal teknolojik elemanların güvenlik ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve ekibimizin analizleri doğrultusunda; sızma testleri, danışmanlık servisleri ve güvenlik hizmetlerimizin yanı sıra; 3W, 3S ve 3M çözümlerimizle güvenlik anlayışına yeni bir boyut getiriyoruz.