Size en iyi hizmeti sağlamak için yanınızdayız!

Misyonumuz; Müşterilerimiz için rekabet güçlerini arttıracak en yeni ve doğru teknolojileri katma değerli bir şekilde sunmaktadır. Üretici ve temsil edilen markalar için ise müşteri memnuniyeti en yüksek, ürünü en iyi şekilde temsil eden ve desteğini veren iş ortağı olmaktır. Vizyonumuz ise; Global standartlarda çalışan ve hizmet veren, Türkiye’nin en büyük yeni nesil sistem entegratörü olmaktır. Bu bağlamda sizlere en iyi güvenlik hizmetlerini sunmak için güçlü ekibimiz ile yanınızdayız!

18.12.2017 tarihinde tadil edilen TS13638 (Bilgi Teknolojileri-Güvenlik Teknikleri-Sızma Testi Yapan Personel ve Firmalar İçin Şartlar) standardı gereğine uygun şekilde CEH (Certified Ethical Hacker), OSCP (Offensive Security Certified Professional), GPEN (GIAC Certified Penetration Tester) ve GCIH (GIAC Certified Incident Handler) sertifikalarına sahip, Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği sektörlerinde tecrübe sahibi, alanında uzman ekip arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik gerçekçi ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. 

Infinitum IT personeli; şirket içindeki dayanışma, yardımlaşma ve bütün olma anlayışı, insan odaklı, dürüst ve samimi çalışma ortamı sayesinde bir ekipten ziyade bir aile gibidir. Belirli periyotlarla düzenlenen sosyal faaliyetler ile çalışanlarımızın birbirleriyle olan ilişkilerinin pekişmesi ve yoğun çalışma tempomuzun oluşturabileceği stresin en aza indirgenmesi hedeflenmektedir.

Siz de Infinitum IT ekibine katılmak ister misiniz?

Bizimle İletişime Geçin