Kripto/Blockchain Güvenliği

Son zamanların en önemli teknolojilerinden olan Blockchain/Kripto teknolojisi kullanım alanlarını hızla arttırmaya devam etmektedir. Birçok kurum, şirket ya da kişilerin gündeminde finansal sistemin içine devrim niteliğindeki girişiyle yer alan Blockchain Teknolojisi, bu anlamda dijital paraların kullanımının hayatımıza girmesinde en büyük etken olmuştur. Blockchain teknolojisinde ilk jenerasyon dijital paralar, ikinci jenerasyon akıllı sözleşmeler olarak tanımlansa da gelecekte çok farklı alanları domine edeceği şimdiden tahmin edilmektedir. Hizmetimiz ile sistemleriniz için en uygun blok zinciri güvenlik kullanım durumları belirlenir, Blockchain sisteminiz proaktif olarak korunur ve sisteminize gelebilecek tehditlere karşı anında yanıt vermeye odaklı çözümler geliştirilir. Hizmetimiz ile sunduklarımız; Blockchain hesap cüzdanının doğrulanması, sistem erişimi ve tanımlanması, denetim ve raporlama, olay tepkisi, acil durum planlamasıdır. Kripto/Blockchain Güvenliği hizmeti ile sisteminizi, zayıf şifreleme ve mantık kusurlarını tespit eden güvenlik testleriyle güvenceye alır ve zayıf noktaları nasıl düzelteceğiniz, sisteminizin genel güvenliğini nasıl geliştireceğiniz konusunda fikir sahibi olursunuz.

Kripto/Blockchain Güvenliği Çözüm Sürecimiz:

• Güvenli Blok Zincir Sistemi Tasarımı
• Blockchain Sistem Penetrasyon Testi
• Blockchain Uygulaması Statik / Dinamik Test
• Güvenli Akıllı Sözleşme Geliştirme
• Akıllı Sözleşme Denetimi
• Web Uygulaması Güvenliği

Bulut yatırımlarınızda doğru seçimleri yapın.

Bulut Değerlendirme ve test hizmetlerimiz, ilk Değerlendirme ve mimariden devam eden değerlendirmelere, Test ve uyum denetimine kadar bulut yatırımınızın tüm aşamalarında uçtan uca danışmanlık sağlar.
Bulut güvenliği danışmanlarımız, bulut yönetişimini geliştirmek ve verilerinizi ve uygulamalarınızı buluta güvenli bir şekilde taşımak için gerekli uygun güvenlik önlemlerini uygulamak için ekibinizle birlikte çalışır.
Bulut Danışmanlık ve GRC Hizmetlerimiz bulut platformu agnostiktir ve kuruluşların halka açık ve karma bulutlara güvenli bir şekilde geçmek için insanların, süreçlerin ve teknolojinin nasıl kesiştiğini anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bulut yönetişimi, risk ve uyumluluk danışmanlık hizmetlerimiz, bulut veri güvenliğini riske atmadan güvenli bir şekilde buluta taşınmanıza yardımcı olmak için güvenlik işlemlerinizi tasarlamanıza ve ayarlamanıza yardımcı olur.

Buluta geçiş yaparken, kuruluşların etkilenebilecek çok çeşitli verileri göz önünde bulundurmaları gerekir – rutin yazışmalardan son derece hassas fikri mülkiyetlere kadar her şey. Veri sınıflandırması için öneriler içeren ve verilerinize ve gizlilik gereksinimlerinize göre en iyi bulut çözümlerini seçen stratejik bir bulut değerlendirmesi sunuyoruz.